Північне міжрегіональне управління ДПС
по роботі з великими платниками податків
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Чи обмежується кількість кваліфікованих електронних підписів для одного суб’єкта господарювання?

, опубліковано 12 серпня 2022 о 13:34

Північне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків повідомляє, що відповідно до п. п. 23 п. 1 ст. 1 Закону України від 5 жовтня 2017 року №2155-VIII «Про електронні довірчі послуги» (далі – Закон №2155) кваліфікований електронний підпис (далі – КЕП) – удосконалений електронний підпис, який створюється з використанням засобу кваліфікованого електронного підпису і базується на кваліфікованому сертифікаті відкритого ключа.

Закон №2155 не обмежує суб’єкта господарювання мати декілька КЕП.

Отже, суб’єкт господарювання може отримати в Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг ІДД ДПС декілька КЕП на одну і ту ж саму особу. Такі отримані КЕП є різними, оскільки засобами кваліфікованого електронного підпису чи печатки забезпечується належний рівень унікальності пари ключів, що ними генеруються.