Північне міжрегіональне управління ДПС
по роботі з великими платниками податків
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Великий бізнес збільшив надходження до місцевого бюджету на 630 мільйонів гривень

, опубліковано 13 вересня 2021 о 15:32

За вісім місяців 2021 року до місцевих бюджетів великим бізнесом, який знаходиться на обліку в Північному міжрегіональному управлінні ДПС по роботі з великими платниками податків, було сплачено 1 млрд 713 млн гривень.

«Забезпечення сталого наповнення місцевого бюджету є одним з пріоритетів роботи податкової служби. Порівняно з аналогічним періодом минулого року сплата до місцевого бюджету зросла на 58%, що у грошовому виразі становить 630 млн гривень», - повідомила начальник Північного міжрегіонального управління Галина Феденко.

Протягом січня-серпня місцевий бюджет отримав 746,5 млн гривень податку на доходи фізичних осіб, що на 23%, або 140 млн гривень більше у порівнянні з минулорічними надходженнями.

Надходження з податку на прибуток підприємств збільшились у 2,3 рази та склали 808 млн гривень.

Також за вісім місяців поточного року великим бізнесом було сплачено 114 млн гривень земельного податку, що на 36% більше минулорічного показника, та 7 млн грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що на 52% перевищує сплату за аналогічний період 2020 року.

Крім того, від великого бізнесу до місцевого бюджету надійшло 18 млн грн акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизними товарами, що на 6,6% більше минулорічного показника.

«Незважаючи на позитивну динаміку сплати податку на доходи фізичних осіб, питання щодо легалізації та офіційного оформлення трудових відносин з найманими працівниками залишається сьогодні досить актуальним.

Тому закликаю роботодавців усвідомити свою відповідальність та забезпечити уже сьогодні майбутнє своїх працівників, зробити крок на зустріч суспільству – легалізувати зайнятість та відмовитись від виплати зарплати «в конвертах». Це дозволить громадянам в подальшому отримувати реальну соціальну підтримку.

В свою чергу, наймані працівники теж повинні розуміти, що варто кожному долучитися до вирішення цієї проблеми, бо ніхто не зможе краще змусити роботодавців чесно платити зароблені гроші», - зауважила Галина Феденко.