Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

На рахунки платників Північного міжрегіонального управління з початку року відшкодовано понад п’ять мільярдів гривень ПДВ

, опубліковано 26 серпня 2021 о 17:10

На рахунки 20 великих платників, які обслуговуються в Північному міжрегіональному управлінні ДПС по роботі з великими платниками, Станом на 26 серпня 2021 року було відшкодовано майже 5,2 млрд грн податку на додану вартість.

Про це повідомив в.о. начальника міжрегіонального управління Валерій Любічев.

«Відшкодування у цьому році перевищило показник аналогічного періоду минулого року на 0,9 млрд гривень. Найбільші суми бюджетного відшкодування ПДВ отримали представники сфери видобувної промисловості», зазначив податківець.

Особливу увагу у сфері адміністрування ПДВ приділяється недопущенню декларування нікчемних правочинів та неправомірного декларування відшкодування ПДВ.

В рамках проведення контрольно-перевірочних заходів з початку 2021 року було зменшено безпідставно заявлене бюджетне відшкодування ПДВ у сумі понад 30 млн гривень.

«Пріоритетом діяльності податкових органів залишається робота, спрямована на попередження ризикових операцій, що не можливо без налагоджених партнерських відносин з платниками податків», - зауважив Валерій Любічев.

Також ознайомитись з цією інформацією можна на сайті АТН за посиланням:  http://surl.li/adufn