Актуальні питання щодо роботи бізнесу в умовах воєнного стану та комунікації податківців з платниками податків в ході чергової робочої зустрічі обговорили Голова Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Харківській області Ігор Суханов та начальник Північного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків Галина Феденко.
Ігор Суханов зазначив, що з перших днів війни Громадська рада співпрацює з Північним міжрегіональним управлінням ДПС по роботі з ВПП: разом допомагаємо платникам податків розібратися у нюансах оподаткування, підтримуємо бізнес інформаційно у складний для нього час. Ми готові до такої роботи і в подальшому
«Через війну бізнес зазнав чимало втрат, що, в свою чергу, позначилось на спроможності сплачувати податки. Разом з тим, бізнес розуміє важливість розвитку економіки регіону та країни в умовах воєнного стану. Незважаючи на надважкий економічний стан у країні, до державного бюджету за 8 місяців цього року великим бізнесом було сплачено 50,7 млрд гривень, до місцевого бюджету - 860 млн гривень», - зауважила Галина Феденко.
Учасники зустрічі також розробили план спільних заходів в умовах дії воєнного стану в Україні.
Лише об’єднавши зусилля можна подолати ворога!
Все буде Україна!