Протягом квітня 2026 року платники, які знаходяться на обслуговуванні в Північному міжрегіональному управлінні ДПС по роботі з великими платниками податків, сплатили до бюджету 290,7 мільйони гривень військового збору.
За словами начальника Північного міжрегіонального управління Галини Феденко, порівняно з квітнем 2025 року сплата зросла на 19,5%, або на 47,5 мільйонів гривень. Показник доходу виконано на 101,6% (додатково надійшло 4,5 млн гривень).
Щиро вдячні усім платникам за своєчасну сплату податків.