Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Великий бізнес у 2023 році спрямував до держбюджету 195,4 млн грн частини чистого прибутку

, опубліковано 05 січня 2024 о 16:43

Протягом 2023 року до загального фонду державного бюджету від платників Північного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків надійшло понад 195,4 млн грн частини чистого прибутку. Надходження збільшились у порівнянні з показником 2022 року на 112 млн грн, або на 134,3 відсотки.

Нагадуємо, що Розрахунок частини чистого прибутку (доходу), дивідендів на державну частку (далі – Розрахунок), складений наростаючим підсумком за податкові (звітні) періоди – квартал, півріччя, три квартали подається протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) періоду. При цьому Розрахунок, що складається наростаючим підсумком за рік, подається до контролюючих органів протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року.

Частина чистого прибутку (доходу), визначена у Розрахунку, сплачується протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого для подання Розрахунку.