Північне міжрегіональне управління ДПС
по роботі з великими платниками податків
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Від великого бізнесу Північного міжрегіонального управління ДПС до бюджету надійшло понад 48 млрд гривень акцизного податку

, опубліковано 22 листопада 2022 о 13:44

За десять місяців 2022 року від підприємств, які обслуговуються в Північному міжрегіональному управлінні ДПС по роботі з великими платниками податків, до загального фонду Державного бюджету України надійшло 48,1 млрд гривень акцизного податку з вироблених в Україні та ввезених на митну територію України товарів.

Про це розповів заступник начальника Північного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків Валерій Любічев.

«Найвагоміші надходження – це акцизний податок з вироблених та ввезених тютюнових виробів, питома вага якого складає 99%. За цей період до бюджету надійшло 47,7 млрд гривень акцизного податку з вироблених та ввезених тютюнових виробів», - відмітив податківець.

Валерій Любічев також зазначив: «Тільки у жовтні 2022 року від великого бізнесу до загального фонду Державного бюджету України надійшло 5,7 млрд гривень акцизного податку з вироблених в Україні та ввезених на митну територію України товарів».