Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Великий бізнес спрямував до державного бюджету понад 60 млрд гривень

, опубліковано 06 жовтня 2022 о 16:20

Упродовж дев’яти  місяців 2022 року великий бізнес, який знаходиться на податковому обслуговуванні в Північному міжрегіональному управлінні ДПС по роботі з великими платниками податків, сплатив до державного бюджету 60 млрд 784 млн грн податкових платежів. Про це повідомила начальник Північного міжрегіонального управління Галина Феденко.

«Вагому частку в доходах держбюджету склали надходження з акцизного податку (42,4 млрд грн), податку на додану вартість з вироблених в Україні товарів (15,8 млрд грн), податку на прибуток підприємств (2 млрд грн) та податку та збору на доходи фізичних осіб, що сплачуються до державного бюджету (0,5 млрд грн)», – зазначила Галина Феденко.

Зокрема у вересні 2022 року від великого бізнесу надійшло 10 млрд гривень, що на 2 млрд грн. більше доведеного показника, а також на 1,5 млрд грн. перевищує сплату за серпень поточного року та на 2,3 млрд грн. - сплату за вересень минулого року.

Північне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків дякує всім платникам за сумлінне виконання своїх податкових зобов’язань в такий нелегкий час!