Північне міжрегіональне управління ДПС
по роботі з великими платниками податків
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

На соціальні потреби населення великим бізнесом сплачено 4,2 мільярди гривень

, опубліковано 28 вересня 2022 о 16:32

Протягом січня-серпня 2022 року платниками, які знаходяться на обслуговуванні в Північному міжрегіональному управлінні ДПС по роботі з великими платниками податків, сплачено 4 млрд 240 млн гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Про це повідомила начальник Північного міжрегіонального управління Галина Феденко.

Варто зазначити, що лише у серпні 2022 року надходження цього внеску склали 512 млн гривень», - відмітила керівник міжрегіонального управління.

Частиною 12 ст. 9 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зі змінами та доповненнями визначено, що єдиний внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника.

За наявності у платника єдиного внеску одночасно із зобов’язаннями із сплати єдиного внеску зобов’язань із сплати податків, інших обов’язкових платежів, передбачених законом, або зобов’язань перед іншими кредиторами зобов’язання із сплати єдиного внеску виконуються в першу чергу і мають пріоритет перед усіма іншими зобов’язаннями, крім зобов’язань з виплати заробітної плати (доходу).