Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

В Північному міжрегіональному управлінні ДПС по роботі з великими платниками податків розпочала роботу комунікаційна податкова платформа

, опубліковано 23 вересня 2022 о 09:41

Державна податкова служба продовжує розширювати можливості для комунікацій з громадськістю і бізнес-спільнотою.

Наразі в Північному міжрегіональному управлінні ДПС по роботі з великими платниками податків створено комунікаційну податкову платформу, яка є відкритим майданчиком для спілкування з лідерами думок, представниками асоціацій, професійних об’єднань, які захищають інтереси платників податків.

Таким чином представники інститутів громадянського суспільства та бізнес-асоціацій зможуть більш оперативно та якісно комунікувати з податківцями.

Як працюватиме Комунікаційна податкова платформа?

Для оперативного зв’язку з учасниками платформи створено окрему скриньку. Електронна адреса для звернень: nvp.ikc@tax.gov.ua.

Для пришвидшення розгляду питань рекомендуємо вказувати: назву суб’єкта господарювання (код ЄДРПОУ), адресу, контактний номер телефону, питання по суті.

Тож запрошуємо бізнес-спільноту за наявності нагальних питань звертатися до комунікаційної податкової платформи.

Переконані, що такий новий формат спілкування сприятиме ефективній комунікації з профільними бізнес-асоціаціями та об’єднаннями, пришвидшить вирішення актуальних питань та прийняття відповідних управлінських рішень.