Північне міжрегіональне управління ДПС
по роботі з великими платниками податків
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Великим бізнесом Північного міжрегіонального управління ДПС до загального фонду держбюджету сплачено 55 млрд гривень акцизного податку

, опубліковано 21 грудня 2021 о 11:21

За 11 місяців 2021 року від підприємств, які обслуговуються в Північному міжрегіональному управлінні ДПС по роботі з великими платниками податків, до загального фонду Державного бюджету України надійшло 55 млрд гривень акцизного податку з вироблених в Україні та ввезених на митну територію України товарів.

Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 12,8 %, або майже на 6,2 млрд гривень.

Про це розповів заступник начальника Північного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків Валерій Любічев.

«Найвагоміші надходження – це акцизний податок з вироблених та ввезених тютюнових виробів, питома вага якого складає 99%. Протягом січня – листопада 2021 року до бюджету надійшло 54,3 млрд гривень акцизного податку з вироблених та ввезених тютюнових виробів. Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 12,7%, або на 6,1 млрд гривень», - відмітив податківець.

До спеціального фонду Державного бюджету України за одинадцять місяців 2021 року надійшло 49 млн грн акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів, що на 50 %, або на 16,1 млн гривень більше порівняно з відповідним періодом минулого року.

Валерій Любічев також зазначив: «Тільки у листопаді 2021 року від великого бізнесу до загального фонду Державного бюджету України надійшло майже 5,1 млрд гривень акцизного податку з вироблених в Україні та ввезених на митну територію України товарів, що на 17,4 %, або на 0,7 млрд гривень більше, ніж у листопаді минулого року. З них 5 млрд гривень – це акцизний податок з вироблених та ввезених тютюнових виробів, що на 17,5%, або на 0,7 млрд гривень перевищує надходження листопада минулого року».