Північне міжрегіональне управління ДПС
по роботі з великими платниками податків
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

З початку року надходження акцизного податку до загального фонду держбюджету склали 50 млрд гривень

, опубліковано 11 листопада 2021 о 14:50

За десять місяців 2021 року від підприємств, які обслуговуються в Північному міжрегіональному управлінні ДПС по роботі з великими платниками податків, до загального фонду Державного бюджету України надійшло 50 млрд гривень акцизного податку з вироблених в Україні та ввезених на митну територію України товарів.

Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 12,3 %, або майже на 5,5 млрд гривень.

Про це розповів заступник начальника Північного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків Валерій Любічев.

«Найвагоміші надходження – це акцизний податок з вироблених та ввезених тютюнових виробів, питома вага якого складає 99%. Протягом січня – жовтня 2021 року до бюджету надійшло 49,3 млрд гривень акцизного податку з вироблених та ввезених тютюнових виробів. Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 12,2%, або на 5,4 млрд гривень», - відмітив податківець.

До спеціального фонду Державного бюджету України за десять місяців 2021 року надійшло 49 млн грн акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів, що на 53 %, або на 15,6 млн гривень більше порівняно з відповідним періодом минулого року.

Валерій Любічев також зазначив: «Тільки у жовтні 2021 року від великого бізнесу до загального фонду Державного бюджету України надійшло майже 5,6 млрд гривень акцизного податку з вироблених в Україні та ввезених на митну територію України товарів, що на 9,6 %, або на 0,5 млрд гривень більше, ніж у жовтні минулого року. З них 5,5 млрд гривень акцизного податку з вироблених та ввезених тютюнових виробів, що на 9%, або майже на 0,5 млрд гривень перевищує надходження жовтня минулого року».