Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Новий реквізит у фіскальному чеку з 1 жовтня!

, опубліковано 17 вересня 2021 о 17:55

Північне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків повідомляє, що наказ Мінфіну від 08.06.2021 р. № 329(далі – Наказ № 329) передбачає, що до 1 жовтня 2021 року вимоги до форми і змісту розрахункових документів в частині цифрового значення штрихового коду марки акцизного податку на алкогольні напої не поширюються на розрахункові документи, які створюються РРО, версії внутрішнього програмного забезпечення яких включені до Держреєстру РРО до 01.07.2021 року.

Також до 1 жовтня 2021 року РРО, версії внутрішнього програмного забезпечення яких включені до Держреєстру РРО, за наявності технічних можливостей мають бути доопрацьовані їх виробниками (постачальниками) аби мати можливість виконувати всі вимоги до форми і змісту розрахункових документів, відповідно до Наказу № 329.

Тому їх до 1 жовтня 2021 року виробники (постачальники) РРО повинні доопрацювати для можливості відображати у касових чеках значення штрихового коду марки акцизного податку на алкогольні напої.

Звертаємо увагу, що Наказом № 329 форму фіскального чеку на товари (послуги) виклали у новій редакції.