Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

За 7 місяців 2023 року Північним міжрегіональним управлінням надано 2508 адміністративних послуг

, опубліковано 31 серпня 2023 о 16:52

Упродовж січня-липня 2023 року Північним міжрегіональним управлінням ДПС по роботі з великими платниками податків було надано 2508 адміністративних послуг великим платникам, зокрема: 

зареєстровано 635 реєстраторів розрахункових операцій, 1371 книга обліку розрахункових операцій, 123 розрахункові книжки; 

видано 317 довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами ДПС, 21 витяг з реєстру платників податку на додану вартість, 4 витяги з реєстру платників єдиного податку, 26 довідок про підтвердження статусу податкового резидента України, 1 довідка про сплачений нерезидентом в Україні податок на прибуток (доходи), 1 витяг з реєстру неприбуткових установ та організацій.

Крім того, за цей період було отримано 8 запитів на публічну інформацію та 1 звернення від громадян, на які надано відповіді у встановлені терміни.

Нагадуємо, що адміністративні послуги надаються за зверненням юридичної особи або приватної фізичної особи. Надання адміністративних послуг пов’язане із забезпеченням умов для реалізації суб’єктивних прав конкретної особи – платника податків.