Північне міжрегіональне управління ДПС
по роботі з великими платниками податків
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Гарячі лінії щодо одноразового (спеціального) добровільного декларування для великих платників податків

опубліковано 10 листопада 2021 о 13:47

Північне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків повідомляє, що з набранням чинності Закону України від 15 червня 2021 року № 1539-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особам належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету» в Україні запроваджується одноразове (спеціальне) добровільне декларування громадян.

Звертаємо увагу, що одноразове (спеціальне) добровільне декларування проводиться у період з 01 вересня 2021 року до 01 вересня 2022 року!

Для зручності платників, які обслуговуються Північним міжрегіональним управлінням ДПС, відкриті гарячі лінії щочетверга з 10 до 11 години.

У разі виникнення питань  щодо кампанії декларування, ми надаємо можливість звернутися за консультаціями до фахівців Північного міжрегіонального управління та координаторів підприємств:

за номером телефону

(057) 777-08-20

та у письмовому вигляді на поштову скриньку:

officevp.kh.official@tax.gov.ua